Soi 6 Yapılması Gerekenler ve Kurallar

Soi 6 Yapılması & Yapılmaması Gerekenler

Sokak boyunca bir çok bar ve Taylı kız göreceksiniz. Bu yazıda barlarda yapılması ve yapılmaması gerekenler listesini öğreneceksiniz. Unutmayalım bu sokakta göreceğiniz her şey ticari. Size mekanları anlatıp uymanız gereken kuralları sıralı ile anlatıcam. Siz siz olun bu kuralları aklınızdan çıkarmayın.

Sokağın 2 girişi bulunmaktadır. Beach Road diye bilinen sahil yolundan girdiğiniz zaman aşağı yukarı 500m yürüdüğünüzde sokağın ikinci ve diğer çıkışı olan Second Road’a varırsınız. Yürüdüğünüz süre boyunca bir çok kız sizi kendi barına çekmek için yolunuzdan çevirecektir. Her iki hizada da çeşitli barlar bulunur. Beğendiğiniz kız olursa davetini reddetmeyin ve mekana girin. Bu barlar konsept olarak aynı hizmeti verse de çeşit çeşit farklılıklar olabilir. 40’ın üstünde bar vardır ve hepsinde en az 10 personel kız mevcuttur. Size düşen tek şey çekingen olmamak. Üst katlarında odaları bulunan barlarda kızlar müşteri seçmez herhangi bir bara girip içki söyleyip detayları konuşabilirsiniz. sokak hakkında bilgi sahibi olabilmek için tıklayın.

Yukarıda anlattığım gibi 1. kural çekingen olmamak. Bu konuyu biraz açmak gerekiyor. Ülkemizin kültürünün farklılıkları ve kızlara yaklaşımınız sizleri çekingen olmaya itebilir bunun bazı olumsuz sonuçları olacaktır. Muhtemel partneriniz olacak kızın her istediğini yapmak veya hiçbir şey yapmamak gibi. Bu sınırı tutturmanız gerekecek. Burada önemli bir uyarı vermem gerekecek; Kızı beğenip herhangi bir bara girdiniz ve kıza içki ısmarladınız. Sizin içtiğiniz bir biranın maliyeti 80Baht’ken kıza ısmarladığınız en ucuz içki en az 150B olacaktır. Bununla yetmezmiş gibi bardaki diğer kızlar da muhtemelen yanınıza gelecek ve sizden içki ısmarlamanızı isteyecektir

Burada 2. Kural geliyor. “Har vurup Harman Savurma Herkesi Memnun etmeye çalışma“.

Ortalama sizin ve kızın içeceği birer bira size 250Baht hesaba denk gelecektir. Bu sadece partnerinizle içtiğiniz 1 biranın maliyetidir. Eğer kızla enerjiniz tutar ve birlikte olmak isterseniz bu hesabın yanında Bara oda ücretini içeren Bar Fine ve kıza birliktelik ücreti ödemek zorundasınız. Bunun da ortalama maliyeti size 1500Baht gibi bir rakama gelir bu da 50$‘a tekabül eder.. Günümüz şartlarında gayet maliyetli bir hesap. Dolar kuru şuan 1$ = 16.85TL. Bu yüzden paramızı saçmamamız ve tasarruflu olmamız lazım

Barlarda çalışan kızlara göre yaşlı kadınlar bulunmamaktadır. Mamasan diye hitap edilen bu kadınlar müşteri ile kızın arasını bulur ve müşterilere olabildiğince çok içki kitlemeye çalışırlar. Burada üçüncü kural geliyor kızdan nasıl bir servis istiyorsan kıza açıkça sor isteklerine kız cevap veremiyorsa isteklerini mamasana ilet sana aradığın özelliklere sahip kızı söylesin,getirsin.

Geldik 3. kurala; ;“Asla Zili Çalma”

Her barda duvara asılı bir zil bulunur. Zili çalmak demek barda o anda bulunun bütün kızlara ve personele hatta müşterilere yani bütün herkese içki ısmarlamak anlamına gelir. Kızlar sizin toyluğunuzdan yararlanmak isteyerek sizi zili çalmaya zorlayabilir sakın ha kanmayın ve asla zili çalmayın. Sonuç aşağıdaki gibi bir tablo olabilir.

turi1 usd = 33 Baht.

Tayland ve özellikle turist popülasyonunun fazla olduğu Pattaya çok güvenlidir. Ülke genelinde gasp,yağma suçu oranları çok azdır. Ancak siz siz olun kontrolü kaybetmeyin.. Bu çok önemlidir. Tüketilen alkol miktarı çok fazladır. Gerek Gogo Bar’lar olsun gerek Bira Barlar olsun hemen hemen her yerde alkol tüketeceksiniz. Benim size tavsiyem güneş batmadan başlamayın. Sabah erken saatlerde alacağınız bir bira akşam gece kulübüne gitmenizle beraber yerini daha ağır olan viski veya vodkaya bırakacak ve ne yaptığınızı bilmediğiniz bir halde otelinize gitmeye çalışacaksınız. Başınıza gelebilecek aksiyonlardan bahsetmedim bile.(Telefonunuz, pasaportunuz, paranız kaybolabilir veya çalınabilir veya kavga ortamına sürüklenebilirsiniz.)

Tayland ve özellikle turist popülasyonunun fazla olduğu Pattaya çok güvenlidir. Ülke genelinde gasp,yağma suçu oranları çok azdır. Ancak siz siz olun kontrolü kaybetmeyin.. Bu çok önemlidir. Tüketilen alkol miktarı çok fazladır. Gerek Gogo Bar’lar olsun gerek Bira Barlar olsun hemen hemen her yerde alkol tüketeceksiniz. Benim size tavsiyem güneş batmadan başlamayın. Sabah erken saatlerde alacağınız bir bira akşam gece kulübüne gitmenizle beraber yerini daha ağır olan viski veya vodkaya bırakacak ve ne yaptığınızı bilmediğiniz bir halde otelinize gitmeye çalışacaksınız. Başınıza gelebilecek aksiyonlardan bahsetmedim bile.(Telefonunuz, pasaportunuz, paranız kaybolabilir veya çalınabilir veya kavga ortamına sürüklenebilirsiniz.). Siz siz olun dilini, kültürünü, yapısını bilmediğiniz ülkenizden kilometrelerce uzakta bir ülkede kendinizden geçecek kadar içmeyin. Tay insanı güleryüzlü ve anlayışlıdır ancak alacağınız alkol bu insanları kızdırmaya sebep olabilir ve inanın Tay insanını kızdırırsanız gecenin sonu hastanede bitebilir. Ciddi anlamda zarar görebilirsiniz.

çok önemli belki de en önemli kuralımız geliyor;

4.Kural Asla Hangover olma – Kendinden Geçme

Şuana kadar çok önemli kuralları sıraladık. Arkadaşlar Soi6 veya başka bir eğlence bölgesinde kızlar sizi beğenip özel bir takım bağ kurmak isteyebilir ancak unutmayın bu tamamen ticari bir olaydır. Mümkün olan en kısa sürede muhtemel en yakın rakibinize gidecek ve sizi unutacaktır. Unutmayın siz sadece para karşılığında beraber olduğu ticari sevgilisisiniz. Buradan yola çıkıp herhangi bir şekilde duygusal bir takım hissedip kendinize hayatı zehir etmeyin. Evet Tay kızları çok sıcakkanlı ve cezbedicidir ancak bunu ilişki anlamında anlamamak lazım. Karşınızda tamamen prof. Tay kızları vardır. Tayland’da toplumda sıradan işlerde (memur,esnaf,hemşire vs..) çalışan kızlardan bahsetmiyoruz. Hayat kadınlığı ve bu tarz ücretli ilişkiler yörenin kültürel yapısı gereği gayet normaldir ve devlete ekstra döviz getirisi olduğundan desteklenir veya engellenmez. Bunu Pattaya’da Beach Road veya Bangkok Nana-Sukhumvit bölgesinde gezerken çok iyi anlayabilirsiniz. Polis kesinlikle işlerine karışmaz veya engel olmaz.. Eğer Soi 6’dan bir kızla konuşmaya başlarsanız size düşen en önemli görev; kızın sizden en büyük hatta tek beklentisinin dolar olduğunu bilmelisiniz.

Ozaman 5. Kural; Duygusallığa yer yok Herşey ticari.

Her tatilin bir sonu vardır.

Soi 6 Güncel barlar ve ücretler hakkında yazımızı okumak için. tıklayın. Yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim.